Ile kosztuje wymiana baterii Samsung S10 w Warszawie

Wymiana baterii Samsung S10 SM-G973 w Warszawie

Wymiana baterii Samsung S10
Wymiana baterii Samsung S10

Bateria to jeden z istotnych elementów każdego telefonu. Od jej wydajności zależy komfort korzystania ze smartfonów. Z biegiem czasu wydajność każdej baterii maleje. Z każdym cyklem ładowania zmniejsza się pojemność baterii oraz czas jej ładowania. Tylko w serwisie ExpressGSM wymiana baterii Samsung S10 SM-G973 jest możliwa. Wydaje się, że jest to proste i łatwe zadanie. Prawda jest jednak zupełnie odwrotna. Nowoczesne smartfony wymagają skomplikowanych wymian, które wymagają specjalistycznej wiedzy i sprzętu.

Wymiana baterii Samsung S10

Dlaczego wymiana baterii w Samsungu S10 jest tak ważna?

To pytanie ma prostą odpowiedź. Możliwe, że kłopoty z baterią pojawiają się w przypadku, gdy ładujesz telefon rzadziej niż zwykle. Nie jest to jednak jedyny powód. Twój telefon może mieć krótką żywotność baterii, jeśli ma mniej niż dwa lata. Używanie energochłonnych aplikacji w tle, wyświetlacz ustawiony na maksymalną jasność to jedne z wielu powodów zbyt krótkiej żywotności baterii. Możliwość wyłączenia niektórych programów lub zmiana trybu zasilania na wydajny może przynieść pożądany efekt w postaci wydłużenia czasu pracy na jednym ładowaniu.

Wymiana baterii Samsung S10

Jak długo trzeba wymieniać baterię w Samsungu S10?

W większości przypadków bateria w smartfonie może być szybko wymieniona. Jeśli pod ręką są części zamienne jest to możliwe. Abyśmy mogli szybko wymienić baterię w każdym telefonie, zawsze staramy się mieć części zamienne w magazynie. Czas naprawy z reguły nie przekracza 1 godziny. W tym czasie możesz udać się na posiłek, zrobić zakupy online lub poczekać w naszym centrum serwisowym. Proces naprawy może potrwać kilka dni, jeśli wymiana baterii w Twoim smartfonie będzie wymagała zakupu baterii u dystrybutora. Zdarza się to rzadko. Baterie są zazwyczaj łatwo dostępne na miejscu.

Wymiana baterii w Galaxy S10

Jeśli Samsung Galaxy S10 zaczyna działać coraz bardziej ospale, zalecana jest wymiana baterii. (informacje w ramach ustawień baterii system iOS) Urządzenie wyłącza się po pewnym procencie lub kilku procentach. W niektórych przypadkach bateria może sprawić, że urządzenie uruchomi się ponownie. W takich przypadkach najlepiej jest porozmawiać z technikiem.

Głównym warunkiem wymiany baterii jest to, że inne funkcje urządzenia działają prawidłowo, a urządzenie nie wykazuje oznak uszkodzeń mechanicznych, takich jak pęknięta obudowa, wygięta obudowa lub uszkodzony wyświetlacz.

Wymiana baterii Samsung S10

W ramach odpłatnej wymiany baterii Samsung Galaxy S10 otrzymujesz:

Profesjonalny montaż nowej, oryginalnej sztuki

Gwarancję na okres trzech miesięcy

Gwarancję na modele wodoodporne

Długo nie rozstawałeś się ze swoim powerbankiem lub ładowarką? Niestety, bateria należy do tych części, które najszybciej zużywają się w Twoim telefonie. Dobra wiadomość jest taka, że wymiana baterii w telefonach Samsung w serwisie PhoneFix zajmuje tylko kilka minut*. Nasi doskonale wyszkoleni technicy i zastosowanie najnowszej technologii sprawiają, że nasze naprawy przywracają telefon do stanu pierwotnego. Zapewniamy najdłuższą żywotność napraw. Używamy wyłącznie produktów najwyższej jakości i oferujemy gwarancję na nasze usługi.

Wymiana baterii w Samsung Galaxy S10

Jeśli bateria w naszym smartfonie Samsung S10 przestaje działać, najprawdopodobniej konieczna jest jej wymiana. Istnieje kilka bardzo skutecznych metod „oszczędzania”, które można zastosować, np. zmniejszenie zapotrzebowania na energię poprzez wyłączenie zbędnych aplikacji, włączenie trybu oszczędzania baterii czy pilnowanie, aby nie drenować baterii do zera. Przyjdzie czas, że te strategie zawiodą. Jedynym sposobem na wyjście z tej sytuacji jest kontakt z firmą, która zidentyfikuje problem i w razie potrzeby wymieni baterię. W ExpressGSM zapewnimy nowe życie Twojemu telefonowi i upewnimy się, że wymiana baterii zostanie przeprowadzona profesjonalnie, bez pozostawienia jakichkolwiek śladów. Zapewniamy, że nie tylko posiadamy bogatą wiedzę na temat najlepszych baterii do danego typu telefonu, ale także służymy fachową pomocą w przypadku konieczności zdiagnozowania problemu z uszkodzoną baterią.

Wymiana baterii Samsung S10